Схуднення без дієт

Кожна дівчина спантеличена тим, як схуднути і скинути зайві кілограми

схуднення без дієтУ цій боротьбі не допомагають ні фізичні навантаження, ні розвантажувальні дні, ні тим більше дієти. А все що потрібно для того, щоб раз і, головне, назавжди позбутися всього зайвого у своєму тілі – це лише знати кілька простих істин.
Важливо встановити межі в харчуванні, а не морити себе голодом, зрозуміти, що корисних продуктів не можна одужати. При їх правильній розстановці протягом дня тіло скаже лише спасибі.

Сніданки це другий пункт правильного харчування

Зазвичай пропустивши сніданок протягом дня, організм відчуває слабкість від нестачі їжі, природно, хочеться заїсти цей дефіцит. Але часто в повсякденній метушні не вдається поїсти правильно і вчасно. В результаті під кінець дня хочеться негайно наситити організм тяжкою та ситною їжею. Вранці, звичайно, через переїдання не хочеться, сніданок пропускається знову. І так по колу – вдень енергії немає, а на ніч виникає її надлишок. Тому корисні та поживні сніданки – це важливий пункт.

Потрібно робити перекушування протягом дня. Якщо перерви між їжею становить понад 4-5 годин, організм відчуває стрес і його механізми починають перебудовуватися на запасання і природно весь метаболізм уповільнюється, щоб витрачати менше енергії та запасати більше. Тому багато дієт призводять до того, що людина скидає 5 кг і як тільки починає їсти набирає 7 кг.

Для хорошого метаболізму потрібна присутність кисню, який сприяє швидкому розщепленню білків, жирів та вуглеводів. Тому важливо часто проводити час на повітрі і досить провітрювати приміщення.

Важливо пити більше води

По-перше, у 8 випадках із 10 організм плутає спрагу з голодом. Ті, хто п’є воду перед їдою розрізняє ці відчуття і не переїдає.

По-друге, недостатня кількість води уповільнює розщеплення жирів, а отже, уповільнюється обмін речовин.

Не обов’язково виключати солодощі з раціону, карати себе, позбавляючи невеликих насолод. Присутність легких вуглеводів у раціоні може становити до 30% від загальної кількості вуглеводів, які використовуються протягом дня. І це без особливої ​​шкоди фігурі. Важливо вживати солодощі у першій половині дня.

І найголовніший пункт правильного харчування – ми не завод із переробки їжі. Потрібно цінувати та любити своє тіло, не закидати в нього все підряд.

Звичайно ж не слід забувати про фізичні навантаження. Під час занять спортом, будь то скакалка, басейн, фітнес, ходьба або біг постійно витрачається енергія, яка зберігається у тому числі жирових відкладеннях. При нормованих навантаженнях та постійному тренуванні організм поступово витрачає зайві кілограми.

Слід пам’ятати – фізична активність розганяє метаболізм. При достатній кількості ресурсів тілу нема чого запасати жир, він витрачається.
Після дотримання цих простих, але дуже важливих правил, бажання мати струнку фігуру перестане бути тільки мрією. Мати хорошу форму не так складно, якщо розуміти потреби тіла та не ігнорувати їх.


Leave a Reply

Your email address will not be published.

*