Про Нас

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ ЧОЙС

Місія компанії CHOICE – покращити здоров’я та якість життя, давши кожній людині можливість зміцнити своє здоров’я та покращити фінансове становище. Компанія створила збалансовані лікувально-профілактичні фітокомплекси, продукти здорового харчування та натуральні косметичні засоби для комплексного захисту Вашого організму.

Основну мету роботи компанія бачить у тому, щоб повернути людям здоров’я, довголіття та красу. У розробках компанія Чойс завжди керується принципом: жодної хімії – виключно натуральні компоненти у всіх продуктах здорового харчування, косметиці та засобах догляду за будинком, що випускаються під нашими торговими марками.

ТОРГОВЕЛЬНІ МАРКИ

Торгова марка Choice відома на ринку України з 2004 року – це серія продуктів для лікувально-оздоровчого харчування. Її унікальний склад включає пророщені зерна вівса, пшениці і кукурудзи, а також лікарські трави і рослини. Спеціальна технологія пророщування зерен з використанням процесу гідролізної ферментації багаторазово збільшує вміст вітамінів, рослинних білків та активних ферментів у кінцевому продукті. Склади комплексів підібрані в такий спосіб, що це компоненти взаємно посилюють корисний ефект і підвищують харчову засвоюваність комплексу.

Продукція Choice діє у трьох напрямах: пророслі зерна живлять організм життєво необхідними речовинами, ніжна клітковина ефективно очищає від шлаків, токсинів та солей важких металів, активні натуральні компоненти впливають на наявні захворювання. Вся наша продукція пройшла клінічні випробування на базі Інституту педіатрії, акушерства та гінекології АМН України, та у 2003 році отримала міжнародний патент.

White Mandarin” нова торгова марка натуральної косметики, що випускається ТОВ “ЧОЙС” з 2012 року. Косметичні засоби «White Mandarin» виробляються виключно на основі натуральної рослинної сировини, не містять продуктів нафтохімії, SLS та SLES, силіконів, парабенів, синтетичних ароматів та барвників, небезпечних для шкіри, волосся та здоров’я людини в цілому. Насичена формула косметичних засобів з натуральними інгредієнтами та ефірними оліями зберігає молодість шкіри, а волоссю надає особливої ​​м’якості, здорового блиску та яскравого кольору.

«ДОБРА ЇЖА» торгова марка була офіційно зареєстрована на ринку України у 2010 році. Основою цього продукту стали пророщені зерна чотирьох основних злакових культур: пшениці, кукурудзи, вівса та ячменю. Пророщені зерна містять повний набір речовин, необхідних для раціонального харчування: рослинні білки, прості вуглеводи, клітковину з мікроволокнами, вітаміни, мікро- та макроелементи, а також рослинні екстракти та фітогормони. Це концентрований комплекс поживних речовин у найдоступнішій для травної системи людини формі, що сприяє оздоровленню та зміцненню організму, а також позбавляє багатьох недуг.

«BIOx» це унікальна система догляду за порожниною рота, заснована на ремінералізації та антибактеріальному догляді. Формула, розроблена провідними українськими вченими, «захищає» ротову порожнину від шести основних проблем: запаху, потемніння емалі, гінгівіту, карієсу, чутливості зубів та розпаду тканин. Ефективність зубної пасти забезпечується лише натуральними інгредієнтами та їх унікальним поєднанням.

PRO Healthy  перший продукт Меланін+ це – інноваційний і потужний антиоксидант, отриманий в процесі біотехнології
• Підвищити захисні можливості організму
• Нормалізація обмінних процесів
• Попереджати наслідки хронічного стресу
• Усунути отруєння у онкохворих

Власне виробництво та співпраця з провідними фахівцями допомагають завжди підтримувати високі стандарти створення продукції. Наш свідомий стиль споживання є основою для встановлення екологічних відносин зі споживачами.

Досягнення за 14 років

Українська компанія CHOICE («ЧОЙС», з англ. – вибір) була заснована 3 березня 2004 року у місті Києві. За 14 з лишком років завдяки розробленим нами ексклюзивним продуктам ми допомогли тисячам людей впоратися з найрізноманітнішими недугами, зберегти здоров’я та продовжити молодість.

  •  70 мільйонів капсул
  • 275 тон пророщених зерен та інших інгредієнтів
  • 20 тисяч літрів шампунів, гелів, скрабів та інших засобів для догляду за тілом

Географія

Географія представництв компанії CHOICE постійно розширюється. Для зручності наших клієнтів ми працюємо з найнадійнішими компаніями-перевізниками, крім того щоб скоротити до мінімуму час від отримання замовлення до його доставки кінцевому споживачеві, ми відкриваємо нові оптові склади по всій Україні та за її межами.

Нагороди

За чотирнадцять років компанія «CHOICE» заслужила на довіру багатьох вітчизняних та зарубіжних споживачів. Ми пишаємось дипломами, якими були відзначені лікувально-профілактичні фітокомплекси, продукти здорового харчування та натуральні косметичні засоби, що випускаються під нашими торговими марками, а також нагородами компанії за успіхи у бізнесі. Але при цьому ми не збираємось зупинятися на досягнутих результатах, ми постійно вдосконалюємось для вас!

  •  Команда року 2008
  • Зірка бізнесу України 2011
  •  Товар року 2011
  • Професійна слава України 2012
  • Передовик економіки України 2012

Розвиток

За 14 років оборот компанії зріс майже в 65 разів, причому найшвидше зростання спостерігалося в ті роки, які були кризовими для економіки України загалом.

Дати:
3 березня 2004 року – офіційно народилася Компанія Choice.
Серпень 2004 року – перші продажі перших у світі унікальних фітокомплексів та серії «Здорове харчування» на основі проростків пророслих зерен, вироблених за унікальною запатентованою технологією.
2011 рік – випуск нового продукту «Аміномід», що показав високу ефективність для підвищення імунітету, лікування, профілактики та запобігання пухлинним утворенням в організмі, зміцненню всього організму в цілому та кістково-м’язовій системі, зокрема.
2012 – вихід у продаж першої партії натуральної косметики бренду White Mandarin компанії «Чойс».
На даний момент продукція White Mandarin включає наступні лінії та серії: серія «Дитяча», серія «Пророщені зерна», серія «Морські водорості», серія «Медова», серія «Яєчна», серія «Сакська Глина», серія «Цитрус», у яких представлені натуральні миючі засоби для всього тіла, голови, інтимний гель, також – лінія по догляду та для профілактичної терапії шкіри обличчя та тіла, волосся та шкіри голови.

уход за кожей лицаНовинка цього року – нова лінія по догляду за особою, що включає продукти anti-age, що очищають, тонізують, зволожують, живлять і для області повік.
Про компанію Чойс у 2015 році: Ми отримуємо безліч листів з подякою та позитивними відгуками про результати прийому наших фітокомплексів та натуральної косметики. Ми раді, що діяльність Компанії приносить здоров’я, радість і краще в житті нашим дорогим співвітчизникам – адже це саме те, чого ми прагнули!
Фірма Чойс зараз розробляє нові натуральні продукти побутової гігієни! Як тільки вони будуть готові, ви зможете порадувати себе безпечною чистотою будинку, яку можна отримати за розумною ціною! Також буде випущено багато нової продукції, про яку ви дізнаєтесь пізніше! Це буде справжнім приємним сюрпризом для кожного, хто дбає про своє здоров’я!

Приєднуйтесь до нас і будьте серед тих хто стежить за своїм здоров’ям і має бажання прожити повноцінне життя!

 

Сайт належить офіційному партнеру компанії Чойс ФОП Бородата Н.Р.


Leave a Reply

Your email address will not be published.

*