Схеми застосування

Схеми застосування препаратів компанії Чойс

схемы применения препаратов

Увага! Пропоновані схеми застосування фітокомплексів компанії Чойс носять рекомендаційний характер. У кожному конкретному випадку має використовуватися індивідуальний підхід до прийому фітокомплексів. Для отримання максимального ефекту рекомендується дотримуватись зазначених курсів лікарями компанії Чойс.

ДОВІДКА: в асортименті продукції фітокомплексів компанії Чойс “CHOICE” є комплекси, це: “Клінхелп”, “Брейкблок”, “Лайфгард”, “Лівсейф”, “О.К.”, “Бріз”, “Норм”, “Інтелект”, “Комплекс Омега+”, “Санклін”, “Антипаразит”, “Біолайн” та “Форвард”, які мають обмежений термін прийому, тобто. 30 – 45 днів («О.К.» 45 – 60 днів), потім потрібна перерва (див. інформацію на упаковках та вкладишах), і є комплекси, це «Фрілайф», «Баланс», «Динаміка», термін прийому яких не обмежений, тобто. їх можна використовувати завжди. Схема прийому комплексів CHOICE з метою профілактики здоров’я та очищення (очищення) організму складена на основі рекомендованих термінів прийому даних комплексів.

Профілактика організму дуже важлива у житті. Наша компанія розробила унікальні фітопрепарати для профілактики здоров’я. Оздоровлення за допомогою фітокомплексів не займає багато часу і дає хороший результат. Зверніть увагу на програми розроблені нашими лікарями очищення організму від паразитів де протягом чотирьох місяців ви зможете повністю очистити організм від паразитів. Також є програма очищення організму від шлаків, за допомогою якої буде проведено очищення організму від шлаків, отрут і слизів на клітинному рівні.
Пропонуємо почитати статтю про фітопрепарат антипаразит,
Хочеться відзначити, що наша лінія для здоров’я вже поповнена косметикою. Її застосування не тільки надає краси та комфорту, але й гарантує повну відсутність побічних ефектів. Немає продуктів нафтохімії та барвників. Купити її можна в розділі натуральна косметика інтернет магазин .

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*