Як захистити себе, подорожуючи на самоті

безпечно подорожувати

Затяті туристки, а також бізнес-леді, які нерідко подорожують на самоті, вирішили поділитися деякими правилами, дотримуючись яких кожна жінка зможе убезпечити себе на відпочинку. При цьому абсолютно не важливо з якої причини ви вирішили відправитися в поїздку самостійно, можливо ви втомилися від усього і вирішили побути на самоті, а може у вас просто безвихідь і вам нікому скласти компанію. В першу чергу треба приділити особливу увагу вашому зовнішньому вигляду, ви повинні виглядати скромно, а макіяж не повинен бути помітним, не забувайте доглядати шкіру та волосся, щоб завжди виглядати охайно. Не беріть із собою на відпочинок дуже відвертий і зухвалий одяг, оскільки у багатьох чоловіків про вас складеться думка, як про розпусну жінку, яка шукає пригод на одну ніч. Також краще не брати з собою в подорож дорогі прикраси, телефони та інші цінні речі, щоб не привертати до себе увагу непорядних людей.

Подорожувати на самоті

Намагайтеся скористатися послугами перевірених туристичних агенцій, або зверніться до великої компанії. Підбираючи готель, зупиняйте увагу на тих, де в номерах є сейф, а також електронні замки. Виходячи з номера, не беріть із собою цінні речі, багато грошей або кредитки, краще все це залишати в сейфі. А ті гроші, які ви берете з собою на прогулянку, розподіляйте на кілька частин і кладіть їх у різні місця, наприклад, у сумку, штани та у внутрішні кишені. Не забувайте періодично перевіряти, щоб блискавки на кишенях були застебнуті, а сумка закрита. Якщо ж у вас у номері не буде сейфа, то в такому разі цінні речі все ж таки краще взяти з собою, а не залишати їх у кімнаті без нагляду. Ідучи на прогулянку або на пляж, не залишайте відкритими балкон і вікна, а розмовляючи з іншими постояльцями готелю, краще не запрошуйте їх до себе в номер.

Знайомлячись на пляжі, у барі або на вулиці з чоловіками не варто розголошувати адресу свого проживання, оскільки не всі люди їдуть на відпочинок виключно заради сонця та моря, багато хто з них шукає легкої наживи. Постарайтеся з першого разу запам’ятати адресу свого готелю, а також його розташування, проте якщо вам це дуже складно, то краще написати адресу на листочку, який ви завжди зможете пред’явити таксисту. Вирішивши скористатися послугами таксі, не треба сідати в порожні машини туристів, користуватися допомогою випадкових перехожих або намагатися знайти машину самостійно. Завжди викликайте таксі свого готелю або з ресторану, в якому ви обов’язково зможете скористатися такою послугою.

Більшість нещасних випадків трапляється з людьми, які перебувають у стані алкогольного сп’яніння. Якщо ви вирішили відвідати на відпочинку нічний клуб, то або утримуйтесь від вживання великої кількості алкоголю, або постарайтеся поїхати додому, поки алкоголь візьме над вашим розумом гору. Все ж таки в нічні клуби краще йти не однією, тому відпочиваючи, придивіться до мешканців вашого готелю, можливо з вами по сусідству також відпочиває самотня жінка, якій ви можете запропонувати відвідати клуб разом. Приїхавши у відпустку, обов’язково запишіть телефони всіх екстрених служб і тримайте їх при собі протягом усього вашого відпочинку.

Щоб ваша відпустка пройшла успішно, ні в якому разі не варто нехтувати важливими правилами безпеки, також краще не економити на собі. Якщо якийсь із чоловіків виявиться занадто нав’язливим, ви завжди можете сказати, що приїхали на відпочинок з ревнивим чоловіком, просто зараз він відлучився по будь-яких справах, але незабаром повинен повернутися. Якщо ж ситуація зовсім виходити з-під контролю, або ж трапиться екстрений випадок, то обов’язково потрібно викликати правоохоронців, які допоможуть залагодити будь-який конфлікт. Також намагайтеся щодня підтримувати зв’язок із вашими родичами, повідомляючи їм про всі ваші плани та дії, щоб у разі чого вони завжди знали, де потрібно вас шукати.


Один комментарий

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*

  1. Евгения

    Спасибо за советы. Учту.