Як позбутися стресу за 10 хвилин? Простий та ефективний прийом

як звільнитися від стресу

Через стресу ви не можете упоратися з вашими емоціями – знайоме відчуття? Як лікувати стрес у домашніх умовах – ми знайшли дієвий метод.

Коли у вас є безліч незакінчених справ і всього кілька годин на добу, щоб їх завершити – вийти з режиму паніки в такій ситуації здається майже неможливим. При цьому найгірше те, що люди, як правило, не зупиняються, щоб відновити свій душевний спокій – і це ще більше погіршує ситуацію, що склалася.

Незвичайний та ефективний метод позбутися стресу

Габріель Бернштейн, автор безлічі бестселерів і гуру по самодопомозі, чудово знає, як позбутися стресу та тривоги. Саме вона виявила спосіб нейтралізації паніки на початковій стадії, доки вона не взяла вас під свій контроль.

«Завжди, коли я сиджу за столом, що повністю загрузла в рутинній роботі або відчуваю, що моя електронна скринька переповнена сотнями непрочитаних листів, я вдаюся до вправи, яка допомагає мені у профілактиці стресу: я стрибаю на батуті», – сказала вона. «Вже за хвилину стрес залишає мій розум, а після 10-ти хвилин подібних інтенсивних занять я почуваюся напрочуд енергійною та спокійною».

Це не те, що ви очікували почути, запитуючи: як позбутися стресу і тривоги, вірно? Однак такі дії мають сенс: невелике фізичне навантаження гарне саме по собі, а така незвичайна вправа допоможе швидко розслабитися, навіть якщо вона триватиме лише кілька хвилин.

“Стрибки на міні-батуті змушують почуватися дитиною, допомагають зняти внутрішні блоки, при цьому благотворно впливають на вашу лімфатичну систему”, – говорить Бернштейн. Лімфатична система відіграє ключову роль в обміні речовин та очищенні клітин та тканин. Без заняття спортом не буде циркуляції лімфи по організму, а це означає, що поживні речовини не надходитимуть у клітини в повному обсязі, а відходи накопичуватимуться. У результаті цей процес може призвести до появи хвороб та прискорення процесу старіння.

Як засіб зняття психологічного стресу міні-батут просто безцінний. Зберігати його можна в офісі, вдома і навіть в автомобілі, щоб використовувати при тривалих переїздах – тобто скрізь, де ви можете відчувати стрес.

Інші методи зняття стресу

Якщо ви не бажаєте купувати батут, не хвилюйтеся. Існують інші способи позбавлення стресу. Наприклад, фітокомплекс Баланс – натуральний препарат на основі трав, який позитивно вплине на весь організм, позбавить стресу і принесе спокій і гармонію. Купити його можна просто оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Габріель Бернштейн також радить стрибати зі скакалкою або просто танцювати – звісно, під чудову музику.


Leave a Reply

Your email address will not be published.

*