Планета кіно IMAX кінопалац нового покоління

Планета кіно IMAX Львів

У Львові відкрито кінотеатр Планета кіно IMAX (planeta-kino). Це кінотеатр нового покоління. Перший раз я відвідав такий кінопалац у Південній Африці 9 років тому. Враження було велике. Ніколи не бачив такого великого екрану і звуку теж. Ми були під великим враженням. Це дійсно вражає. Тоді не було технології 3D. То думаю зараз це ще більше підкреслить ефект твоєї присутності в самому фільмі. Ми догнали Африку аж через 8 років. Цього року хотів теж відвідати у Преторії IMAX та вже його закрили. Сказали, що цей бізнес збанкротував. Люди не ідуть. Не знаю яка причина: чи ціна квитка велика чи вже не цікаво людям. Побачимо як справи підуть на Україні. Особливо мене цікавить Львів. Бо розташування кінотеатру IMAX не є зручне у Львові. Кінотеатр знаходиться по вул. Стрийська 30 у торговому центрі King Kross Leopolis. Чи захоче народ туди їздити побачимо. Як кажуть час покаже. Приємного перегляду всім фільмів у кінотеатрі з техногогією IMAX.

Новини кінопалац imax львів

Недавно відвідав IMAX 3D. Переглянув Мегамозок. Враження чудові, правда очі після цього були замучені. Все таки ця технологія впливає на зір, тому зловживати не треба. Реальність перебування в самому центрі подій класна. Звук чудовий, не б’є по вухах. Все в балансі. Купити квитки на IMAX 3D можна безпосередньо в кінопалаці або через їхній сайт. Через сайт швидше і обіцяють накопичування бонусів. Також є знижки на квитки для студентів та школярів. Завітайте і не пошкодуєте.

Побував на вечірньому сеансі “Аватар”. Все класно, тільки з гардеробом не продумано. Він дуже маленький і працівників мало. Тому черга після сеансу як за ковбасою в старі часи. Тому краще раніше виходити, а то прийдеться довго постояти. І пиво зря продають. Випивших багато і це мішає нормальному відпочинку.  Краще вести здоровий спосіб життя і це дає справжню насолоду.

 

 


Leave a Reply

Your email address will not be published.

*