Чи є користь від фітопрепаратів
Для чого фітопрепарати
В даний момент будь-кому доступна велика кількість різноманітних біологічно інтенсивних добавок до їжі (БАДів) або фітопрепаратів. Як вибрати з них дійсно корисні? Кому варто брати на себе Бади? І чи дійсно вони можуть бути корисні, як говорять виробники, лікарі і дієтологи?
Негайно обмовимося, мова йде не про таблетки, майже повністю складаються з крохмалю або крейди. Ці пустушки відпускають неприховано недбайливі виробники, а продадуть часто цілісні кримінальні товариства, продаючи прекрасні упаковки не абсолютно тямущим покупцям як «ліки від усіх хвороб».
Істинні біологічно функціональні добавки до їжі (БАД) розробляються як допоміжний ключ харчових і біологічно інтенсивних препаратів, для оптимізації вуглеводного, жирового, білкового, вітамінного та інших видів обміну препаратів при всіляких активних станах, для нормалізації та/або вдосконалення органів та систем організму людини.
Створені з цією метою БАД пускають у виробництво тільки після копітких багаторічних досліджень у високих лабораторіях.
Лікарі, біохіміки і фармакологи поєднують зусилля для створення більш ефективної комбінації макро-і мікроелементів, а також рослинних екстрактів, яких не вистачає більшості зрілих людей.
БАДи – не полівітаміни, які вважаються універсальними і приблизно однаково корисними для різних вікових груп. Це препарати, які при курсовому прийомі стимулюють певні системи організму працювати у правильному режимі. Вводячи у свій раціон харчування необхідну БАД, людина позбавляє себе від проблем зі здоров’ям у майбутньому і продовжує собі життя. Важливо, що за рекомендованих доз ці засоби не мають жодних побічних ефектів.
Призначення добавок найрізноманітніше. Одні з них допомагають очистити організм від шлаків та токсинів. Інші – нормалізують обмін речовин. Треті – підвищують захисні властивості організму, стабілізують артеріальний тиск та позбавляють болю в суглобах. Є бади, які запобігають розвитку раку або загальмовують ріст пухлини.
Вживання біологічно активних добавок рекомендується людям, які мають нестача білка в організмі.
А чи є користь від фітопрепаратів?
Правильно що вороги БАДів, що наші бабусі і дідусі ніяких добавок не приймали і жили неспаннями до 80-90 років. На жаль, погіршується екологічна амуніція на планеті, нові, не до кінця вивчені стереотипи виготовлення продуктів харчування, і, нарешті, постійні неприємності за життя в місті – все це значно послабило імунітет передової людини. Вже кілька років б’ють на сполох педіатри: як виявилося, при вакцинації імунна відповідь сучасних дітей у десятки один менше, ніж був у їх опікунів.
Багато лікарі не сумніваємося самі і вмовляють своїх хворих, що БАДи нікчемні, наприклад як це не медикаменти. У значенні ефекту при певній терапії вони, мабуть, мають рацію.
Важливо приймати, що БАДи не призначені для лікування захворювань. Вони кожен день ніжні здоровим або практично здоровим людям, щоб зберегти здоров’я на довгий час. Лікарі ж зазвичай розуміють, що робити з прикованими до ліжка людьми, а не з пильними. Але навіть лікарі зазвичай підтверджують, що правильно обрані біодобавки надають підтримку організму в період відновлення після захворювання і є профілактичним засобом. Які існують вимоги до виробництва?
На сьогоднішній день дуже багато компаній позиціонують себе як виробники БАДів. Але далеко не всі вони дотримуються всіх необхідних технологій і норм. Внаслідок цього виходять неякісні препарати. Звідси і негативне ставлення багатьох людей до добавкам.
Щоб бади вийшли високоякісними та ефективними, необхідно на самому виробництві дотримуватися низки вимог. Це має бути спеціальний цех або окремі ділянки. Кожен етап виробництва проходить суворий контроль, починаючи від закупівлі сировини та закінчуючи упаковкою та маркуванням. У всіх приміщеннях має бути високотехнологічне обладнання та ідеальна чистота. Всі ці умови дотримані заводи української компанії Чойс.
При покупці якісного продукту та при регулярному його застосуванні організм людини починає працювати як налагоджений механізм. На нього практично не діють шкідливі фактори.