Які вітаміни потрібні шкірі

натуарльная косметика зачем нужна

Як відомо, шкіра — найбільший орган у людини. А уваги ми їй приділяємо найменше. Скільки спортом не займайся, скільки правильно не харчуйся, а ідеальне тіло — це ще й постійній догляд за ним. Крім поживних речовин, які надходять з їжею в наш організм, шкіра потребує регулярного надходженні вітамінів ззовні.

Перелік вітамінів


• Bітамін С — це головний вітамін, який необхідний нашій шкірі. Він допомагає нівелювати шкоду від сонячного випромінювання, так як виводить з організму вільні радикали, результати впливу UV-променів. Також вітамін С необхідний для синтезу колагену, білка, який відповідає за пружність шкіри, і запобігає появі зморшок.

• Вітамін Е — потужний антиоксидант, який бере участь у синтезі еластину та колагену, і захищеє нашу шкіру від втрати вологи і старіння. А в парі з вітаміном С запускає відновлювальні процеси в нашій шкірі.

• Вітамін А (ретинол) — захищає від шкідливого впливу сонця та відновлює шкіру, допомогая в боротьбі з прищами, пігментними плямами і дрібними мімічними зморшками.

• Вітаміни группи В — необхідні для здоров’я шкіри, нігтів і волосся, а також його покращує стан епідермісу, підвищуючи його здатність утримувати вологу. Усуває лущення та сухість шкіри.

• Вітамін F — відповідає за відновлення шкіри, заспокоює та заживляє шкіру, оновлює мембрану клітини, сприяє регенерації шкіри, бореться з пігментацією, відновлює мембрану клітин.

• Вітамін PP — розширює судини, покращує кровообіг, зменшує запалення, усуває сухість і допомагає утримувати вологу, розгладжує поверхню шкіри.

Молочко для тіла «Цитрус» від WhiteMandarin — ідеальна «їжа» для шкіри ззовні, адже до його складу входять:
✔️ Масло з кісточок манго
✔️ Олії рисових висівок
✔️ Ефірна олія грейпфруту та апельсину
✔️ Протеїни пшениці.

Завдяки натуральним основним активним компонентам та натуральній основі Молочко «Цитрус» забезпечує нашу шкіру усіма необхідними природними вітамінами. І шкіра гладенька, зволожена та пружня знову, як у шістнадцять 😉.
Натуральна косметика White Mandarin у нашому магазині


Leave a Reply

Your email address will not be published.

*