Що б таке з’їсти, щоб схуднути?

ЇЖА ДЛЯ СХУДНЕННЯ.

їснують продукти, які не тільки не додають нам зайвих кілограмів, але і допомагають залишатися завжди в одній і тій же вазі, а то й спалюють зайві, накопичені жири.
Грейпфрут. Він знижує рівень інсуліну, а це, у свою чергу, знижує ваше бажання чого-небудь перекусити. Регулярне вживання з кожним прийомом їжі половини плоду грейпфрута або 150 гр. його соку може в середньому понизити вагу за 2 тижні на 2 кг. Сік грейпфрута можна змішувати з соком апельсина і лимона. Це додатково буде укріплювати ваш імунітет і очищати організм від шлаків.
Зелений чай.Він запобігає утворенню ракових клітин. Допомагає запобігти виникненню серцево-судинних захворювань. Благополучно впливає на процеси метаболізму в організмі. Випиваючи 5 чашок зеленого чаю в день, ви втрачаєте 70-80 калорій. 
Гостра їжа.Гострі спеції примушують ваш організм потіти, збільшують серцебиття, що, в свою чергу, прискорює метаболізм. Але, якщо ви любите гострі чіпси або гостру смажену їжу – це навряд чи допоможе вам скинути пару кілограмів. 
Нежирні молочні продукти.Вони не тільки забезпечують ваш організм кальцієм, але і збільшують виробництво організмом гормону кальцитріолу – гормону, який примушує клітини спалювати більше жиру. 
Вода. Вам буде складно скинути вагу, якщо ви вживаєте недостатньо рідині у вигляді чистої води. При нестачі рідини в організмі сповільнюються процеси метаболізму. Може знижуватися рівень глюкози в крові. З’являється слабкість і запаморочення. 
Кориця.Всього лише чверть чайної ложки кориці, що з’їдається з їжею, допомагає засвоювати цукор ефективніше і знижувати рівень цукру в крові. А високий рівень цукру в крові, як відомо, приводить до утворення все нових і нових жирових відкладень. Її також можна використовувати замість цукру, оскільки у неї натуральний солодкий смак. 
Білкова їжа.Для утворення м’язової маси необхідні білки. А чим більше у вас м’язів, тим більше жирів ви спалюєте – навіть якщо просто відпочиваєте. Більш того, для засвоєння білків витрачатися більше калорій, ніж для засвоєння жирів і вуглеводів. Кращі джерела білка – курячі грудки, риба, яєчні білки, індичка.
Фітокомплекси компанії Чойс. Проводять очищення організму від ядів, шлаків ти слизі. Звільняють організм від зайвого вантажу і забирають причини різних захворювань. А також приводять до зниження ваги.

Взято з models-agency.com.ua

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*