Вченими був розкритий секрет міцного шлюбу

Секрети успішного шлюбу
секреты счастливого брака

Вчені неодноразово замислювалися про те, що деякі сімейні пари здатні прожити щасливо разом протягом усього життя, а ось іншим таке не вдається. Внаслідок чого було прийнято рішення провести експеримент, під час якого мало вислуховуватися думка різних людей для того, щоб надалі порівнювати її з реальністю. Щоб експеримент був найточнішим для нього запросили понад сім десятків людей абсолютно різного соціального становища, вікової категорії та фінансового статку. Після цього їм було запропоновано поділитися думками про те, якого, на їхню думку, їм хотілося б бачити партнера для життя поруч із собою і як вони представляють своє сімейне життя.

Більше трьох десятків з опитаних людей були впевнені, що для ідеальних сімейних стосунків до них має бути прихильною доля і допомогти знайти цілком відповідну людину, з якою можна жити душа в душу. На їхню думку, тільки люди, створені один для одного, можуть дійсно щасливо прожити все життя і не мати жодних розбіжностей. Тому вони впевнені, що потрібно шукати людину, яка буде створена саме для них, і тоді вдасться побудувати ідеальні сімейні стосунки та жити безтурботним життям.

Але порівнявши думку людей, що беруть участь в експерименті, з реальним життям ученим вдалося встановити, що саме подібним шлюбам вдається проіснувати найменш короткий проміжок часу. У таких, здавалося б, ідеальних сім’ях щастя триває зовсім недовго через те, що подружжя впевнене, що доля була до них прихильною і послала ідеальну другу половинку. В результаті їм навіть не спадає на думку, що для справді ідеальних і щасливих стосунків потрібно щось робити. Сім’ї, впевнені в тому, що їх шлюб ідеальний, а супутник життя посланий самою долею, думають, що все має йти своєю чергою. Але коли серед такого подружжя відбувається хоч найменша розбіжність вони навіть не замислюються, що можна в усьому розібратися чи поступитися один одному, а відразу ж ухвалюють рішення, що помилилися з вибором і створили сім’ю не з тією людиною.

З такої причини після першої ж сварки шлюб може бути розірваний, а кожен із подружжя вирушить на пошуки того самого ідеалу, посланого ним долею. Але найчастіше розчарувавшись хоч одного разу, вони можуть провести залишок життя в пошуках другої половинки, але так і не знаходять його, оскільки ідеальна людина була створена в їхній уяві, а от зустріти такого в реальному житті майже неможливо. І навіть якщо їм вдається знайти свою «споріднену душу» знову, то не факт, що їхня сім’я проіснує довго. А ось задуматися про те, що можливо вони теж не відповідають ідеалу свого супутника життя, їм навіть не спадає на думку.

Так у чому секрет міцного щасливого шлюбу

Інша частина опитаних людей мають цілком протилежну думку і вважають, що зустріти ідеального партнера для сімейного життя навряд чи вдасться, тому для створення щасливих сімейних стосунків потрібно докладати певних зусиль. Безумовно на початку сімейного життя щасливі практично всі пари, однак, коли настають стандартні будні і потрібно вести спільний побут і розпоряджатися правильно фінансами, ось тут і настають перші розбіжності. Але в цій ситуації ця категорія опитаних людей упевнена, що потрібно займатися вихованням один одного і тоді відносини налагодяться і все буде так, як хочеться.

Насправді ж було помічено, що у подібних сім’ях люди настільки захоплені боротьбою за налагодження ідеальних стосунків та вихованням одне одного, що просто забувають про елементарні життєві цінності. У результаті між подружжям відбувається постійна боротьба, яка швидко втомлює сімейну пару, після чого вони також вирушають на пошуки більш відповідних партнерів, в результаті чого такі сім’ю теж розпадаються за короткий проміжок часу.

І найменша група людей, які приймали в експерименті, розповіли вченим, що ідеальна сім’я може бути лише коли подружжя буде хорошим друзем. Порівнявши їхню думку з реальним життям, вчені дійшли висновку, що саме воно і є вірним. Не варто починати будувати сімейні стосунки лише на основі почуття, що ви зустріли свій ідеал. Насправді люди мають бути друзями, а відповідно їм буде добре та комфортно разом у будь-яких життєвих ситуаціях, що вкрай важливо для сім’ї. Дружба – це не тільки коли добре разом гуляти, насправді це ще й взаємоповага, підтримка, симпатія та довіра.

Окрім симпатії та любові в сімейних відносинах дуже важливо вміти вести спільний побут, вирішувати будь-які проблеми, а також мати бажання проводити разом вихідні або відпустку. Якщо подружжя не хоче або не може відпочивати разом, це дуже скоро призведе до того, що воно почне шукати собі для проведення дозвілля іншого супутника. Але коли в сім’ї крім симпатії ще присутня і дружба, тоді подружжю добре і комфортно разом і на відпочинку, завдяки чому їм ніколи не спадає на думку шукати для цього когось іншого.

Також у такій сім’ї люди завжди впевнені, що можуть отримати підтримку від своєї другої половинки у будь-якій складно життєвій ситуації. А якщо в них і трапляються конфлікти, що абсолютно нормальне явище для будь-якої подружньої пари, то вони завжди можуть вирішити їх просто поговоривши один з одним і дійшовши спільної думки. Можливо вам буде цікаво дізнатися про вплив крем ліфтинг на шкіру обличчя кожного, хто хоче виглядати на всі сто.

На завершення дослідження вчені прийшли до думки, що найдовговічніші та найщасливіші сім’ї вдається побудувати людям, які не тільки сліпо вірять у кохання, але ще й дружать між собою та ставляться один до одного з повагою та взаєморозумінням.

Поділіться зі своїми друзями цією статтею


Leave a Reply

Your email address will not be published.

*