Прощення та наше здоров’я

Кохання та прощення впливають на здоров’я

Гнів, обурення та звинувачення, що люди носять у собі протягом багатьох років, є однією із причин проблем зі здоров’ям. Навчитися прощати може мати позитивний вплив на лікування та профілактику здоров’я.

Прощати випускаючи старі образи з вашої нервової системи це подібно до прийняття психічної та емоційної ванни. Зверніть увагу, як люди миють свої тіла на регулярній основі для того, щоб бути чистими, але в той же час вони будуть зберігати негативні емоції та думки це токсичне сміття в їх розумовій та емоційній природі протягом багатьох років без очищення.

Негативні емоції, такі як гнів, образа і вина, можуть викликати стрес, що накопичується в тілі. А там, де є надмірний стрес, є потенціал для всіх видів фізичних, розумових та емоційних проблем. Зокрема, підвищений рівень стресу може призвести до погіршення імунної системи організму, поставивши вас на ризик хвороби серця, хронічного болю та депресії.

Багато чоловіків і жінок вважають, що не можуть пробачити. Нездатність пробачити називається непрощенням і це є серйозною проблемою у світі. Ми вважаємо, що непрощення є однією з найбільш руйнівних проблем сучасності. Непрощення чоловіка та жінки може зруйнувати наші взаємини, відібрати в нас наше щастя, і навіть впливати на наше фізичне здоров’я. На жаль, непрощення є однією з проблем, які, швидше за все, будуть проігноровані людьми. Оскільки багато хто вважає, що це не так важливо для них. Ця проблема існує, однак люди мають право вирішувати для себе вони вчитиметься прощати чи ні. Звичайно, ви не навчитеся цьому за одну ніч, але якщо прикладати свої зусилля, то у вас все вийде.

Щоб прощати, люди повинні забути про “справедливий суд”, і навіть якщо вони не повністю розуміють, чому все це сталося з ними. Але більшість людей хочуть зрозуміти, чому хтось образив їх, перш ніж вони зможуть пробачити. Це те, що робить прощення таким тяжким і чому люди так часто трапляються на це. Через деякий час здається, легше жити в стані надутому, з презирством, або образи, ніж намагатися пробачити знову. Але це може призвести в деяких випадках до психічних розладів.

Ми не можемо підходити до прощення як свого роду зобов’язання. Прощення як акту боргу не є ефективним. Воно може дати вам почуття, ніби ви зробили щось хороше, але може одягнути маску на почуття образи, а не відпустити. Говорити собі: «Я знаю, що повинен пробачити,” не те саме, що прощати. Якщо немає справжнього почуття за прощенням, то вашому пробаченню не вистачає щирих намірів серця та рішення звільнити когось на психічному, емоційному та клітинному рівнях.

Ми не можемо підходити до прощення з ставленням як будь то робимо комусь ласку. Важливо пам’ятати та розуміти, що ви той, хто сам звільняється, випустивши емоційний багаж. Прощення це оновлення вашого психічного, емоційного та фізичного благополуччя за рахунок зниження нейрохімічних речовин, які виснажують та послаблюють вашу нервову систему та весь організм.

Для зниження стресу в часи великої емоційної напруги компанія choice розробила антистресовий препарат Баланс на основі натуральних компонентів.


Leave a Reply

Your email address will not be published.

*