Страшна правда про газовані напої та як придушити бажання їх вживати

шкідливість гозових напоїв

Газовану воду люблять не лише діти, а й дорослі, адже як складно утриматися від такого солодкого та приємного напою. Однак треба знати, що подібні напої не повинні бути на нашому столі регулярно, оскільки їх часте вживання може завдати серйозної шкоди організму і навіть спричинити передчасну смерть.

Якщо людина постійно вживатиме багато цукру, який у будь-якому газованому напої міститься у великій кількості, то це загрожує накопиченням жиру. При чому жир накопичуватиметься на внутрішніх органах, завдаючи здоров’ю серйозної шкоди, і навіть може спровокувати діабет. Так що при перших ознаках живота, що з’являється, варто звернути увагу на кількість споживаного цукру і постаратися скоротити його вживання, а також відмовитися від газування.

Правда про шкоду газованих напоїв

Хоча в газуванні міститься не тільки глюкоза, а й фруктоза, їх вживання не може замінити фрукти, тому ви не зможете їм вгамувати голод, а лише отримаєте порожні калорії. Якщо людина регулярно питиме газування – це може призвести до передчасного старіння. Щоб продовжити термін зберігання напоїв, а також надати будь-якому з них специфічного аромату, виробники додають у них фосфорну кислоту. Однак, коли вона накопичується в організмі, перестає засвоюватися кальцій і виникають проблеми зі здоров’ям, починаючи від втрати м’язової тканини до зниження щільності кісткової тканини.

Через газування підшлункова залоза щоразу виробляє більше інсуліну, а організм не справляється з його переробкою. В результаті цього людина ризикує заробити діабет, придбавши який можна отримати ще багато ускладнень у вигляді погіршення зору, слуху та ще багатьох інших. Можливість отримати серцево-судинні захворювання, які можуть виникнути через набір порожніх калорій, значно збільшується при регулярному вживанні газування. В одній пляшці солодкої газованої води доза цукру перевищує майже вдвічі денну норму.

Люди з діабетом можуть бути схильні до виникнення хвороби Альцгеймера, а оскільки газована вода може викликати діабет, то варто застерігати себе від їх зайвого вживання. Через те, що в газованому газуванні може утримуватися підсолоджувач аспартам, то у багатьох людей можуть виникати порушення в роботі головного мозку, а хворим на епілепсію він взагалі протипоказаний. Іноді у напоях містяться канцерогени, що є складовими барвників, які можуть спричинити онкологічні захворювання. Солодкі напої викликають залежність, а пов’язано це з тим, що цукор, що знаходиться в рідкому вигляді, легко може вивільняти дофамін, який відповідає за отримання задоволення.

Через те, що фосфорна кислота, що міститься в газованому газі, заважає нормальному засвоєнню кальцію страждають зуби, а також ясна. У багато газованих напоїв, а особливо тих, що мають смак цитрусових, входять антипірієнти, які роблять солодку воду дуже ароматною. Однак ці речовини вкрай негативно впливають на організм людини, провокуючи сильні нервові розлади. Напої в баночках містять епоксидну смолу, яка може викликати безпліддя та інші серйозні захворювання.

Через звикання до газування на хімічному рівні, що відбувається завдяки високому вмісту цукру, позбутися звички пити солодкі води складно, але за бажання це можна зробити. Щоб рідше купувати газовану воду, намагайтеся уникати місць, де вона продається. Замість солодких напоїв пийте негазовану воду або чай із лимоном та невеликим вмістом цукру. Часто люди вживають газовані солодкі напої для отримання задоволення або як так званий приз за певні дії або роботу. Постарайтеся вибрати собі інше джерело радості або винагороди, і бажано, щоб це приносило вашому організму користь, а не шкоду.

Корисне >> Натуральна побутова хімія

Якщо від газованої води не вдається відмовитися відразу, спробуйте контролювати кількість напоїв, що випиваються, а, щоб це було робити просто, записуйте. Бажано уточнювати в якій ситуації ви купили улюблений напій, тоді можливо вдасться зрозуміти чи намагаєтеся ви отримати з їх допомогою радість або «запиваєте» тривогу. Поставте собі за мету провести день без солодкої води і спробуйте обов’язково її досягти. Потім влаштуйте собі тиждень, а потім і цілий місяць без шкідливих напоїв і постарайтеся усвідомити, що, відмовляючись від газованої води, ви захищаєте себе від багатьох захворювань і передчасного старіння.


Leave a Reply

Your email address will not be published.

*