Здорова вагітність вітаміни для вагітних медицина

Здорова вагітність | вітаміни для вагітних

Здорова вагітність це мрія кожної жінки. Підготовка до пологів – це одне з найрадісніших і хвилюючих моментів у житті жінки. Чудо, яке ось-ось повинно статися змушує забути про все інше, крім здоров’я майбутнього малюка. У теж час самопочуття мами також вимагає особливої ??уваги: Як зробити так, щоб зменшити ризик зриву вагітності на початковому етапі? Яким чином підготувати власний організм до розвитку плоду? Як уберегти організм мами від небажаних наслідків вагітності – розтяжок на шкірі і целюліту, випадання волосся, зіпсованих зубів, варикозу, викликаних нестачею поживних речовин, вітамінів і мінералів у звичайній їжі? Як підтримати крихкий баланс між власним здоров’ям і здоров’ям малюка, зробивши це максимально безпечним способом? Ці питання в рівній мірі турбують як майбутніх мам, так і майбутніх батьків. Надійним помічником, вирішальним ці та безліч інших завдань з’являються у молодих батьків може виявитися фітотерапевтичний комплекс від компаніі Чойс Choice, розроблений фахівцями української академії медичних наук .

 

Фітокомплекс, що підтримає вагітність без ускладнень – медицина для вагітних

Розуміючи, що турбота про здоров’я майбутньої дитини починається задовго до його народження, ми почали шукати способи допомогти маленькому організму зміцнитися в маминому тілі. Для самої ж мами ми намагалися знайти засоби (медицина для вагітних), здатні зберегти баланс ресурсів з щедрістю віддаються на користь зростаючої життя. Ми стали відвідувачами немислимої кількості форумів для вагітних в Інтернеті, отримали значну кількість консультацій у лікарів і все одно не змогли виявити жодного документа, що включає системний, і саме головне – безпечний підхід до вирішення наших проблем. До тих пір, поки одного разу нам не розповіли про фітокомплекс від компанії Чойс. Ми зупинилися на ньому. Знаєте, з яких причин? Безпека фітопрепарату компанії  Choice визначається складом його компонентів. Той факт, що цей комплекс є набором фітопрепаратів, дійсно підкуповує. Нешкідливість складів, що включають різні поєднання лікарських трав і прозеров (пророслих зерен злаків – вівса, пшениці і кукурудзи) давним-давно підтверджена офіційною наукою. Висновки, видані на адресу цих продуктів вченими Академії Медичних Наук України, а також Інституту Педіатрії, акушерства і гінекології Україні внесли свій додатковий внесок у бік нашого вибору. Більш того, вивчивши склади і їх дію на організми мами і малюків, ми дізналися відповідь на наступне важливе питання: Яким чином цей комплекс допомагає майбутній мамі? Фітокомплекси компанії Чойс розраховані на весь термін вагітності, тобто на 9 місяців прийому добавок, що входять до його складу. У свою чергу, він розділений на три триместру, кожен з яких передбачає особливий прийом, визначених станом плоду або організму жінки.

Здорова вагітність – схеми прийому фітокомплексів

1 триместр: Малюк 4 види фітокомплексів, що забезпечують:

Нормалізацію роботи серцево-судинної системи матері;

Забезпечують нормальне харчування і зміцнення клітин малюка і мами;

Підвищує захисні властивості клітин;

Зміцнює імунну систему;

Поповнює дефіцит поживних речовин.  До складу триместру входять такі фітокомплекси: Фрілайф, Омега +, Баланс, Лівсейф.  
2 триместр: Малюк і Мама 5 видів фітопрепаратів, що продовжують піклуватися про зростання плода + готують маму до появи малюка:

Покращують стан шкірних покривів, перешкоджаючи появі розтяжок;

Нормалізують функції печінки, як головного постачальника поживних речовин для малюка, а також нормалізують роботу жовчного міхура мами;

Підсилюють детоксикаційну функцію печінки;

Сприяють регенерації печінкової тканини;

Володіють протизапальними і антиоксидантними властивостями.

Підвищують секрецію жовчі.

До складу триместру входять такі фітокомплекси: Баланс, О.К., Солод, Фрілайф, Омега +
3 триместр: Мама 6 видів фітокомплексів, які повністю призначені для збереження здоров’я майбутньої мами:

Знімають спазми м’язи матки;

Підтримують в нормі роботу серцево-судинної системи;

Насичують клітини поживними речовинами;

Насичують організм кальцієм, що йде на будову скелета дитини;

Зменшують ризик розвитку патологій;

Готують маму до природніх пологів;

Забезпечують мінімум поривів при пологах;

Мають заспокійливим ефектом для уникнення післяпологової депресії.

До складу триместру входять такі фітокомплекси : Солод, Прозери, Фрілайф, О.К., Баланс, Омега +.

Чи є у комплексу для вагітних ще які-небудь важливі переваги? Як виявилося, ще одним істотним плюсом фітокомплексу для вагітних мам  виявилася можливість прийому добавок починаючи з будь-якого терміну вагітності. Графік вживання складів виявився розбитим не тільки на триместри, а й на місяці. Це дозволило нам почати використання комплексу саме з тих добавок, які були необхідні нам саме зараз. Абсолютна безпека прийому не потребує контролю лікаря! Створені на основі рослинних компонентів, фітопрепарати комплексу для вагітних абсолютно безпечні для здоров’я малюка та мами, і не вимагають постійного контролю лікаря за їх застосуванням. Отримавши рекомендацію від нього всього один раз, Ви вже можете не повертатися до цього питання ніколи. Рекомендовано Академією Наук України, а також Інститутом Гінекології, Акушерства та Педіатрії Україні Ефективність та безпека продуктів, що становлять фитокомплекси для вагітних підтверджена вищими медичними установами Україні: – Національною Академією Наук (звіт УДК 615.874:613.263 від 2004 р.), – Інститутом Акушерства, Педіатрії і гінекології. Клінічні випробування показали високу ефективність біологічно активних добавок компанії Choice, повна відсутність протипоказань, а також присвоїли продуктам компанії Choice статус «РЕКОМЕНДОВАНО».

Для хорошего развития плода и здоровья мамы советуем плаванье в басейне. Конечно лучше всего иметь свой басейн, это более гигиенично и удобно. Заказать строительство бассейн киев можно у проверенного производителя. Такой проэкт окупит себя очень быстро и вся семья сможет наслаждаться басейном круглый год.


Leave a Reply

Your email address will not be published.

*