Ліга Кращих 2011 року

Нагородження від Ліга Кращих – компанії Чойс

16 травня 2012 р. в Компанію «CHOICE» спеціальною поштою був доставлений пакет. В ньому знаходились інформаційні матеріали та копії офіційних документів Міжнародного Економічного Рейтингу «ЛІГА КРАЩИХ» та супроводжуючий лист, текст якого пропонуємо вашій увазі:

No 8-10817 Л/К
10.05.2012
Директору ТОВ «ЧОЙС»
Мілютіну О.І.
ШАНОВНИЙ ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ!
За офіційними даними Державного комітету статистики України та відповідно до EUROPEAN STANDART RATING (Європейський стандарт рейтингування) проведено ранжування економічних показників і дінаміки серед 350 000 суб’єктів господарювання України. З кожної галузі підприємства лідери потрапляють до «Ліги Кращих» 2011 року. Саме ці компанії мають ексклюзивне право називатися Лідерами у своєму виді економічної діяльності та отримати статус «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2011». натуральная косметика украина

Ліга кращих 2011

Станом на 2012 рік Ваша компанія здобула перевагу над конкурентами та посіла «20» місце в рейтингу згідно з профілюючим 51.38.0 – «Оптова торгівля іншими продуктами харчування» за підсумками останніх двох років серед 18 322-х підприємств усіх форм власності, що зареєстровані та працюють у м. Києві. Ваші економічні досягнення є ознакою високого професіоналізму керівника підприємства та усього трудового колективу, що підтверджено економічними факторами рейтингу.
Щиро дякуємо Вам за сумлінну працю на благо рідного підприємства, галузі та держави в цілому. Вона дозволяє Вашій компанії стабільно показувати високі показники у сфері виробництва та організації гідного обслуговування населення міста, регіону, а також поповненню державної скарбниці України та підвищенню добробуту населення.
Від усієї душі та щірого серця вітаємо Вас і всіх працівників компанії чойс із отриманням заслужених відзнак:
– підприємство – з нагородою «ЗІРКА БІЗНЕСУ УКРАЇНИ» та «ДИПЛОМ ПЕРЕМОЖЦЯ РЕЙТИНГУ»;
– особисто Вас – з нагородою орденом «ПЕРЕДОВИК ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ» та отриманням сертифікату «Бізнесмен року»;
– передовиків підприємства – з нагородою медаллю «ПРОФЕСІЙНА СЛАВА УКРАЇНИ».
Бажаємо Вам не зупинятися на досягнутому, продовжувати сумлінно працювати на користь підприємства, галузі та держави. антистрессовый препарат Баланс
Голова оргкомітету рейтингу
Конарівський Віктор Вікторович

2 комментариев

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*

  1. Роман

    Впечатляет ваш авторитет.

  2. Євген

    Ви дійсно кріщі.