Методи очищення організму та ефективність

Очищення організму методи та ефективність

>

Дуже модно в наш час не просто скидати вагу, але і одночасно провести очищення організму від шлаків і токсинів. На сьогоднішній день є різні методи очищення організму, ми розглянемо найпоширеніші, наскільки ці методи ефективні і які існують протипоказання. Який варіант підходить вам, ви вибираєте самі, однак перед тим як приступити до нього, ви обов’язково повинні ознайомитись зі всіма варіантами очистки. Про очищення організму від шлаків можна прочитати тут.

Різні методи очищення організму

Перечислимо загальновідомі методи очищення організму. Всі вони мають свої сильні та слабі сторони.  Є ефективні серед них але є і крайні методи, котрі ми не радимо вам застосовувати.

Поверхнева очистка організму

Досить популярний метод серед людей. Очищення організму починається з очищення слизових оболонок: чищення мови, порожнини рота і глотки сприяє виведенню токсинів з організму.  Зробити це досить просто: кожен раз ранок починай з чищення рота. Чайною ложечкою або спеціальною щіткою поскобліл поверхню язика, а рот прополощи відваром ромашки або дубової кори. Також обов’язково використовуй флоси. Можна використовувати і просте рослинне масло без попереднього очищення – оливкова, соняшникова, кунжутне. Масло 1 столову ложку поклади в рот і перекочуй під язиком протягом 15 хвилин, потім просто виплюнь.

Голодування

Величезний плюс цієї методики полягає в повному очищенні травної системи від будь-яких залишків їжі. Та й у ці дні відпочинуть нирки, печінка і підшлункова залоза. Цей метод очищення організму заснований на дієті Пола Брега: протягом трьох днів в їжу вживається лише вода в необмежених кількостях і ніякої їжі. У більш полегшеному варіанті можна пити овочеві або фруктові соки і несолодкий чай.
Протипоказання голодування. Дієтологи і лікарі рекомендують цей спосіб очищення організму лише після отруєння або сильного переїдання. Головне правильно повертатися до звичайного харчування після такої детоксикації. Спочатку починати їсти каші та овочі пройшли теплову обробку. Але травна система може спочатку реагувати навіть на таку їжу запорами.

Вегетаріанство

З метою очищення організму не варто назавжди відмовлятися від м’яса, досить семиденної дієти дотримуватися меню з овочів і фруктів, у більш жорсткій формі цієї дієти, продукти повинні вживатися в сирому вигляді.
Добре зарекомендували себе в плані очищення банани, морква, яблука, буряк, зелень. Іноді дозволяється вживати в їжу вівсянку або бурий рис. Під час цієї дієти стеж за споживанням рідини, води потрібно пити не менше двох літрів на день. Запорука успіху цього варіанту очищення організму полягає в тому, що клітковина рослинної їжі за своєю структурою пориста і вбирає в себе всі токсини, тим самим покращуючи роботу кишечника, а, отже, організм очищається своїм природним шляхом. Проте не варто захоплюватися даної дієтою більше десяти днів, навіть якщо людина абсолютно здоровий – існує ризик втрати м’язової маси.

Детоксикація організму за допомогою клізми

Очищення кишечника за допомогою клізми викликає бурхливі дискусії в наш час. Чи так все там зашлакований, що необхідно вдаватися до насильницьких методів очищення?
Даний метод вважається крайнім заходом, що несе за собою проблеми зі здоров’ям. Вся справа в тому, що під час цієї процедури з кишечника водою вимивається вся корисна мікрофлора, яка заселялася з самого народження. І щоб відновити її можуть знадобитися роки, і звичайні рекламовані препарати в цьому навряд чи допоможуть. Так що ти крім очищення організму отримаєш і знижений імунітет, запори, проблеми з переварюванням і засвоєнням їжі.  Ці ж проблеми можуть виникнути і в тих, хто воліє робити профілактичні клізми.

Очищення за допомогою фітопрепаратів

В наш час на ринку досить широкий асортимент препаратів з детоксикації організму. Всі фітопрепарати лікарськими препаратами не рахуються. До їх складу входять трави, антиоксиданти і ферменти. Це досконала технологія виготовлення фітопрепаратів, де зберігаються всі поживні речовини та мікроелементи. Не треба заварювати трави самому, бо завжди є небезпека недотримання технології. Тут вже все зроблено за вас. Фітопрепарати є повністю натуральним продуктом. Побічні ефекти відсутні. Очищення організму за допомогою фітопрепаратів є найкращим методом серед усіх перечислених.

Компанія Чойс розробила унікальну програму для очищення організму фітопрепаратами. При очищенні організму фіто препаратами одночасно відбувається живлення організму всіма необхідними вітамінами та мікроелементами.  Продуція Компанії Чойс отримала державну премію України за кращий продукт для  оздоровлення нації. Ви можете прочитати про программу очищення організму. Замовити программу для очищення організму можна в нашому інтернет магазині тут.

Очищення організму за допомогою рефлексів

Все дуже просто, щоб кишечник очистився, необхідно вдатися до допомоги проносного, або ж викликати блювотний рефлекс. Проте лікарі рекомендують вдаватися до цих методів лише в крайніх випадках, наприклад, якщо був з’їдений неякісний продукт.
Однак, деякі використовують цей метод в умовах стаціонару. Протягом 6 годин пацієнт не вживає їжу, після чого протягом двох годин він п’є воду з додаванням солі кожні 15 хвилин по склянці. Результат очевидний.
Проте, лікарі стверджують, що це величезний стрес для організму і вдаватися до такого методу варто лише у випадках тривалого застосування лікарських препаратів, або при зловживанні алкоголем, фастфудом і напівфабрикатами. Очищення організму фітопрепаратами – головна сторінка.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published.

*