Як взяти себе в руки після зради чоловіка

измена супруга

Дізнавшись про зраду свого чоловіка, навряд чи хоч одна жінка зможе залишитися спокійною і продовжувати жити, ніби нічого не сталося. А для деяких дружин така новина може стати справжнім ударом, з яким практично неможливо впоратися самостійно. І навіть якщо в цей момент буде дуже важко, потрібно щосили постаратися взяти себе в руки і продовжувати жити повноцінним життям. Для початку потрібно вирішити, що саме ви хочете, зберегти сім’ю або зажадати у чоловіка розлучення і починати своє особисте життя з чистого обличчя.

Збоку може здатися, що такий вибір зробити не складно, але іноді розібратися у собі та своїх почуттях просто заважає гнів. Буває, що образа просто накриває з головою і жінка не може прийняти правильне рішення, зваживши всі за і проти. Тому потрібно в першу чергу постаратися повернути собі спокій, а в цьому вам можуть допомогти поради психолога, дослухавшись яких ви обов’язково зможете розібратися в тому, що трапилося. Якщо ви відчуваєте, що після того, як ваш чоловік вам зрадив, всі почуття до нього повністю зникли, тоді зберігати сім’ю не варто.

Повернути минуле кохання в такій ситуації у вас вже не вийде, а значить, ви постійно дорікатимете дружині зрадою, виникнуть часті скандали і спокійного життя не буде. Тим більше, якщо у вас є діти, варто якнайшвидше жити окремо, інакше вони будуть свідками ваших сварок, зневаги та закидів, чому навряд чи їм буде спокійно. Але в ситуації, коли навіть після зради ваш чоловік залишається коханою людиною, і ви не можете уявити життя без нього, тоді доведеться докласти чимало зусиль, щоб постаратися пробачити його і налагодити стосунки.

Остаточно вирішивши не розлучатися з чоловіком, ви повинні прислухатися до порад психологів і в першу чергу придушити гнів, який носить руйнівний характер і завдає жінкам багато психологічних незручностей. Коли ви знаходитесь на межі, вам хочеться вбити свого чоловіка, і ви не можете впоратися з емоціями, постарайтеся якнайшвидше позбутися злості. Для цього кожна жінка може вибрати індивідуальний спосіб, але краще підійдуть фізичні навантаження або заняття різними цікавими справами. Ви можете зайнятися спортом, здійснити пробіжку або велосипедну прогулянку, а також піти постріляти в тирі або просто побалакати з подругами, які може і не зможуть дати вам слушних порад, зате ви вдосталь виговоритеся, і обов’язково стане легше.

І в жодному разі не варто намагатися забути про своє нещастя за допомогою алкоголю, заспокійливих засобів або різних транквілізаторів, які не тільки можуть викликати залежність, але й створити вам нові проблеми, пов’язані зі здоров’ям і психічним станом. Убиваючись від думки, що ви постійно чимось жертвували заради свого чоловіка, а він не оцінив цього і вчинив зраду, перестаньте робити це в майбутньому. Більше не заощаджуйте на собі та своїх бажаннях, купіть собі гарну сукню, на яку так довго дивилися у вітрині магазину. Можете відправитися на відпочинок, почати відвідувати салони краси, або взагалі піти на навчальні курси, обравши найцікавіші для себе. Ніколи не пізно навіть змінити рід діяльності, почавши займатися тим, що давно мріяли. Приділяючи більше часу собі та своїм бажанням, ви навіть не помітите, як вам стане легше, а чоловік почне більше звертати на вас увагу, оскільки переживатиме, що ви холонете до нього, не роблячи звичних речей.

Але вирішивши не зберігати стосунки з чоловіком, який вас зрадив, перш ніж починати розмову про розлучення, ретельно продумайте кожну дрібницю і підготуйте питання до нього. Почавши з чоловіком розмову до душі, і запропонувавши йому розлучитися, ви точно шокуєте його, тому що чоловіки, що йдуть на зраду, рідко думають про те, що дружини подадуть за це на розлучення. Якщо у чоловіка до вас серйозні почуття, він обов’язково спробує зберегти сім’ю, і тоді тільки вам вирішувати давати йому другий шанс чи ні. Але якщо ваші наміри серйозні і ви не хочете міняти свого рішення, стійте на своєму, домагаючись розлучення, але будьте готові до того, що психологічно це не так вже й просто.

Після подання заяви про розлучення, вам у будь-якому випадку дадуть деякий час для примирення, і у вас двох буде можливість зважити все за і проти і остаточно вирішити, як вам жити далі, не забуваючи, звичайно, враховувати інтереси дітей, якщо вони у вас є.


Leave a Reply

Your email address will not be published.

*