Як правильно туристу вести себе в готелі

турист в отеле

Збираючись у довгоочікувану відпустку, ви звичайно вже передчуєте приємне проведення часу на пляжі або біля басейну, і з нетерпінням вважаєте кожну хвилину до настання такого бажаного моменту. Але щоб нічим не затьмарювати свій відпочинок і уникнути різних неприємних ситуацій, а тим більше штрафів, краще заздалегідь дізнатися, які норми поведінки передбачені для готелю, де ви плануєте зупинитися. В основному правила поведінки в різних готелях схожі, але щоб уникнути неприємностей, краще ознайомитися з ними заздалегідь або при заселенні.

Більшість туристів беруть із собою в подорож різні цінні речі та гроші, але залишати їх без нагляду в номері не така вже й хороша ідея. Вирушаючи на пляж або прогулянку цінні речі краще брати з собою або залишати в сейфі, але буває, що подібна послуга є платною, а знаючи правила, ви не опинитеся в незручному положенні. Якщо ви не хочете витрачати час на вивчення правил, заселяючись в готель, то ви можете попросити адміністратора надіслати їх вам електронною поштою, коли перевірятимете бронь готелю по телефону.

Не бажаючи переплачувати деякі послуги, обов’язково попросіть у обслуговуючого персоналу надати вам прейскурант, щоб ви могли з ним ознайомитися. Дуже часто міні-бар, автостоянка, деякі телевізійні канали та інші послуги можуть бути платними. Знаючи це, ви зможете уникнути зайвих витрат і вибрати для себе безкоштовні послуги, яких для вашого відпочинку буде достатньо. Не знаючи правил і скориставшись будь-якою з платних послуг, ви можете вже дізнатися про це лише при виселенні, що стане для вас неприємним сюрпризом і затьмарить загальні враження про відпочинок.

Основні правила більшості готелів полягають у дотриманні тиші та елементарних пристойностей, забороняється вести себе неналежним чином, а тим більше лаятися. У готелі крім вас відпочиватимуть і інші люди, тому не можна заважати їхньому відпочинку і влаштовувати шум. Обов’язково поважайте працю персоналу та покоївки, намагайтеся не розкидати сміття по кутах номера, коридору та всього готелю. Оглянувшись, ви обов’язково зможете знайти, куди викинути сміття, тому що номер, коридор та вся територія готелю обладнані урнами. Перш ніж смітити, подумайте про те, що будь-хто зі співробітників можуть помітити, як ви це робите, після чого вам буде виписаний штраф, не сплативши який, ви просто не зможете залишити готель.

Дуже серйозно треба ставитися до того, щоб у стані алкогольного сп’яніння не влаштовувати бешкет, так як за це в багатьох готелях передбачено серйозний штраф. Якщо під час непристойної поведінки ви ще зіпсували речі, їх вартість обов’язково буде внесена у ваш рахунок, який неодмінно доведеться оплатити при виселенні з готелю. Якщо ж ваша поведінка буде надзвичайною, або ж ви почнете бійку з персоналом або іншими постояльцями готелю, то вас навіть можуть забрати в поліцію, після чого ваш відпочинок напевно буде зіпсований. Здійснивши перераховані вище дії, ви навряд чи в майбутньому зможете відвідати цей готель ще раз, оскільки його адміністрація обов’язково внесе вас до чорного списку.

Стаття “Яких заходів безпеки необхідно дотримуватися, купаючись у небезпечних морях”

Найкраще на відпочинку поводитися спокійно і не привертати до себе зайвої уваги, також намагайтеся уникати різноманітних конфліктів. Перед виселенням з готелю або його зміною, ви обов’язково маєте здати ключ від номера, інакше ви просто не зможете залишити готель. Якщо ж ви втратили ключ, то про це неодмінно варто повідомити адміністрацію і сплатити за це штраф, тому краще бути більш уважним і не втрачати його. Дуже важливо, щоб кожен постоялець дотримувався норм, у такому разі у нього не виникне проблем із поліцією, а також йому не доведеться здійснювати додаткові витрати, оплачуючи різні штрафи. Так що краще вивчити правила ще до приїзду в готель або безпосередньо під час самого заселення.


Leave a Reply

Your email address will not be published.

*