Як подолати харчову залежність

пищевая зависимость

Людина неспроможна існувати без спілкування, оскільки у цьому процесі відбувається знайомство чи обмін інформацією, розробка нових ідей чи вираження емоцій. Дуже часто під час спілкування одна людина може навмисне обдурити іншу, і коли це з’ясовується, то ошуканому стає вкрай прикро за свою довірливість. Звичайно, головна мрія всіх людей полягає в тому, щоб навчитися розпізнавати наміри свого співрозмовника і відразу ж визначати говорить правду чи обманює людина.

Однак люди рідко можуть навчитися відрізняти брехню від правди, і пов’язано це з тим, що вони навіть не можуть відрізнити реальність від своїх фантазій. Але якби кожна людина в розмові зі своїм співрозмовником була уважною і звертала увагу на найменші деталі, то вона могла б зрозуміти звучить правда чи брехня. І для цього лише треба помічати деякі ознаки, які можуть видати той факт, що людина намагається вас обдурити. Але навіть запідозривши брехню, ніколи не поспішайте з висновками, оскільки ви можете помилитися і тим самим образити порядну людину.

Коли людина бреше, вона дуже рідко може дотримуватися повного спокою, оскільки той факт, що обман може бути викритий, викликає у нього занепокоєння, страх і дискомфорт. І навіть якщо брехня полягає в незначній справі, знаючи на що звертати увагу під час розмови, ви зможете визначити це. Якщо людина намагається приховати певні факти, то під час розповіді, наприклад, про якусь подію вона буде говорити багато зайвого, описуючи погоду, чиюсь одяг та інше, а про найголовніше ви отримаєте мимохідну інформацію.

Якщо людина не дає прямої відповіді на ваше запитання, або відповідає зустрічним питанням, це свідчить про неправдивість її намірів. Хоча іноді люди не хочуть відповідати прямо на поставлені запитання через недовіру до свого співрозмовника. Але іноді уникнення прямої відповіді може свідчити про невпевненість людини у своїх можливостях, саме тоді вона ухиляється і дає вам можливість самому додумати відповідь. Якщо ваш співрозмовник повторює повністю ваше запитання або деякі фрази з нього, це говорить про те, що він тягне час, оскільки ще не встиг придумати відповідь, а значить, він не щирий з вами.

У випадку, коли людина постарається відбутися від вашого питання, і навіть якщо йому вдасться розсмішити вас або перекласти тему, то найімовірніше вона уникає відповіді. Також про брехню може свідчити той факт, що під час розмови ваш співрозмовник часто кашляє. Або він змінює швидкість промови спочатку на повільну, та був різко починає говорити дуже швидко, і навпаки. Також про неправдивість історії можна здогадатися з того, що людина часто повертається до її початку, постійно доповнюючи її новими фактами. Це говорить про те, що він плутається у своїх вигадках, і йому важко розповідати все послідовно.

Якщо після вашого питання співрозмовник відходить трохи назад, або відпускає або відхиляє назад голову, він інстинктивно намагається від вас відхилитися, що теж говорить про його нещирість. Також під час брехні люди часто торкаються свого обличчя руками, прикриваючи рота або чухаючи носа. Якщо людина переграє з емоціями, або ж вони виникають на її обличчі із запізненням, то незабаром вона вас обманює. Добре придивившись до обличчя співрозмовника, ви зможете відрізнити справжню усмішку від натягнутої та підробленої, а якщо він надто радіє чи кричить, то, швидше за все, за такими неприродними емоціями він намагається сховати справжні.

Спробуйте під час розмови різко змінити тему, якщо людина бреше, то вона з великою радістю підтримає її, оскільки для неї буде полегшенням припинити брехливу гру та відволіктися іншими бесідами. Якщо при зміні теми співрозмовник дивується і намагається повернутись до своєї розповіді, можете бути впевнені, що він щирий і намагається донести до вас суть розмови. Також ви можете висловити недовіру людині під час її розповіді, якщо вона неправдива, вона збентежиться і занервує. Якщо ж він почне без збентеження дратуватися і сміливо дивитися вам у вічі, це свідчить про правдивості його розповіді.

Якщо при розмові ваш співрозмовник не відводить убік погляд, то можете бути впевнені у його відкритості, але іноді людині необхідно відвести очі для концентрації на якійсь думці, так що це також необхідно враховувати. І не робіть поспішних висновків, помітивши при розмові хоч одну із зазначених прикмет, оскільки аналізувати ситуацію необхідно одразу по всіх описаних пунктах, хоча для деяких людей вони можуть бути помилковими.


Leave a Reply

Your email address will not be published.

*