Хітозан. Лікування цукрового діабету.

ХІТОЗАН. ЦУКРОВИЙ ДІАБЕТ ЛІКУВАННЯ.

  • Знижує рівень ліпідів (жирів) у крові.

  • Знижує рівень цукру в крові.

  • Адсорбує і виводить з організму солі важких металів.

  • Надає значну підтримку імунній системі.

  • Має противірусні, антибактеріальні і протигрибкові властивості.

  • Захищає організм від дії вільних радикалів.

Ефективність фітокомплексу підтверджена клінічними випробуваннями ІПАГ АМН України.

Спосіб застосування фітокомплексу

Дорослим і дням старше 12 років по 1 капсулі 2 рази на день перед їжею, запиваючи водою. Курс прийому фітокомплексу Хитозан 30 – 45 днів. Повторний курс прийняття Хитозан після 30 денної перерви. Рекомендується повторювати 2 – 3 рази на рік.

Побічні ефекти

В процесі клінічних досліджень побіч­них ефектів не виявлено.

Протипоказання

Індивідуальне несприйняття компонентів фітокомплексу

Термін придатності

24 місяця віддати виготовлення.

Склад і дія компонентів фітокомплексу чойс, Хитозан

Хитозан – біологічна целюлоза (клітковина), одержана з панцирів черво­них морських крабів. Хитозан – сильний сорбент природного походження. Він адсорбує і виводить із організму солі важких металів (свинець, ртуть, кадмій, стронцій і ін.) радіонукліди і більшість інших шкідливих речовин, які потрапляють в наш організм з їжею, ліками, повітрям і т.д. Крім цього, хитозан регулює вуглеводний, ліпідний і холестериновий обмін в організмі. Шляхом регулювання РН тканин організму і утримання його в слаболужному стані, хитозан підвищує рівень іму­нітету, чим пригнічує ракові клітини і перешкоджає метастазуванню.

Пектин – має сильні сорбційні влас­тивості. Пектин сорбує і виводить токсичні речовини, оксалати і солі важ­ких металів; перешкоджає процесу бродіння в кишківнику; сприяє норма лізації функцій шлунково-кишкового тракту та захисту організму від негативних факторів.
Кошачий кіготь (Ункарія томентоза) – має антиоксидантні, протизапаль­ні, антибактеріальні, протигрибкові та антивірусні властивості: проявляє цитостатичну активність – зупиняє ріст та ділення пухлинних клітин, посилює фагоцитоз, зміцнюючи імунний захист організму; суттєво зменшує негатив ні наслідки, заподіяні радіацією і по паданням в організм токсичних речовин.
Прозери в збалансованому вигля­ді, містять практично всі біологічно активні речовини, необхідні для нор­мальної життєдіяльності організму лю­дини.

 

Состав (укр рус lat) Кол-во
(в 1 капсуле, м)

Прозеры
Хитозан
Пектины
Кошачий коготь (Ункария томентоза)


Смесь фито-
компонентов

400,00

Всего (мг) 400,00

 

 

КУПИТИ ФІТОКОМПЛЕКСИ ЧОЙС МОЖНА В НАШОМУ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНІ. ЦЕ ШВИДКО І ПРОСТО.


Leave a Reply

Your email address will not be published.

*