Робимо подорож дитини в автомобілі безпечною та цікавою

Подорож із дитиною

Подорожувати з дитиною на автомобілі не завжди просто та зручно, оскільки діти не люблять довго перебувати на одному місці, особливо складно робити це з малюками. Але іноді це єдиний можливий транспорт для переміщення з дітьми, тому збираючись у поїздку містом або країною, необхідно не тільки добре продумати маршрут, але і обов’язково обзавестися навігатором. Для малюків обов’язково треба придбати спеціальне автомобільне крісло, яке має відповідати їхньому віку, а також надійно кріпитися. Найбільш безпечним місцем для автокрісла вважається середина заднього сидіння, причому встановлювати його потрібно по ходу руху.

Подорожі з дитиною

Обов’язково треба враховувати той момент, що всі діти люблять грати з різними предметами, кнопочками або ручками, тому під час руху дверей в автомобілі обов’язково блокувати. Задню панель в автомобілі потрібно залишати вільною, якщо на ній залишати іграшки або інші речі, то під час несподіваного гальмування вони можуть впасти на дитину, вдаривши її або сильно злякавши. У машині взагалі не повинно бути багато речей, найнеобхідніше в дорозі з дитиною це іграшки, харчування, вода та вологі серветки.

Якщо дитину заколисує, обов’язково варто запастись спеціальними лікарськими засобами, найчастіше їх вживання дозволено дітям від шести років. Дуже важливо приділяти особливу увагу температурі всередині салону, взимку не можна зловживати піччю, а влітку не варто часто використовувати кондиціонер. Найкомфортніша температура для дітей в автомобілі знаходиться в межах від двадцяти до двадцяти двох градусів за Цельсієм.

На думку лікарів під час тривалої поїздки необхідно робити зупинки через кожні дев’яносто хвилин, щоб дати дитині можливість побути на свіжому повітрі і походити по твердій землі. Під час поїздки, яка триває понад дванадцять годин, треба зробити не менше двох, а краще і трьох зупинок, тривалістю близько шістдесяти хвилин. Не варто годувати дитину на ходу, для цього найкраще зробити зупинку, також не рекомендується їхати вночі, у цей час треба зупинятися на заправних станціях, де для цього є спеціальні майданчики, оскільки зупинка на узбіччі дороги не є безпечною.

Обов’язково скачайте на телефон, планшет або інший пристрій цікаві мультики, і звичайно не забудьте зарядити його перед виїздом, тоді деяку частину поїздки дитина буде захоплена переглядом улюблених мультфільмів. Обов’язково треба взяти з собою в дорогу іграшки, які найбільше подобаються малюкові, але, крім них, можна приготувати дитині кілька сюрпризів у вигляді ласощів або нових іграшок. Такі сюрпризи можна непомітно підкладати дитині відразу після зупинки і захоплювати її казковими розповідями про те, як під час стоянки цю іграшку або ласощі підкинув чарівний зайчик.

Під час подорожі дитина швидко втомлюється і може починати вередувати, щоб уникнути сліз продумайте, як ви розважатимете свого малюка в процесі пересування. Однією із захоплюючих ігор для маленьких діток є зображення людей та різних тварин, також можна пограти з ними на пальцях. Простіше коли дитина вже розрізняє кольори і вміє рахувати, тоді під час поїздки можна з нею підраховувати автомобілі, що проїжджають, або звертати увагу на їх кольори. Також варто концентрувати дитячу увагу на предметах, які ви проїжджаєте, наприклад, це можуть бути різні будинки, дерева, птахи або тварини.

Якщо ви відправляєтеся в поїздку громадським транспортом, також не забувайте дотримуватися деяких заходів безпеки. Дитину на руках треба тримати досить міцно, щоб під час несподіваного гальмування вона не впала. Не варто накладати багато речей на поличку над головою або захаращувати сумками прохід та місце між ніг, тому що якщо транспорт здійснить екстрене гальмування можна отримати різні травми.

Українська компанія “Чойс” розробила унікальну косметику для дітей.


Leave a Reply

Your email address will not be published.

*