Чому важливо щоб порошок був без фосфатів

шкода фосфатівТри проблеми фосфатів


1️⃣ З фосфатами пов’язують процес евтрофікації водойм, тобто їх заростання водоростями. Водойми перетворюються в болото, в ньому вимирає риба і т.д.

2️⃣ Водойми — це безцінний дар для будь-якої держави, ми не цінуємо воду, тому як в більшості своїй не відчуваємо гострих проблем з її браком, на відміну від інших. Отже, друга проблема фосфатів — це проблема питної води. Водоканали для «приготування» питної води беруть воду з річок: чим брудніше в річках вода, тим складніше з неї отримати якісну питну воду. Без заборони на фосфати у нас питна вода буде все гірше і все дорожче, а пити її з-під крану все одно не зможемо.

3️⃣ Третя проблема — проблема очищення стоків. Прийнята в Україні система аеробного очищення води не може нормально працювати при високих концентраціях фосфатів у стоках, а значить, в річки систематично скидаються недоочищенні стоки. І знову маємо замкнуте коло проблем, розірвати яке реально тільки шляхом заборони фосфатів.

Вибір залишається за вами: ви будете чекати, поки держава прийме закон, або свідомо відмовитесь від фосфатних порошків та хімічних побутових засобів вже сьогодні?
Безфосфатні порошки для прання виготовлені в Україні


Leave a Reply

Your email address will not be published.

*